Neohodnoceno

HOT - Jak uspět v digitálním světě Filip Dřímalka

Digitální transformace je jako hra, kterou musíš hrát. Dobrá zpráva zní: se správnými trumfy v rukou ji nelze prohrát. Ať už se zabýváš čímkoli, pravděpodobně existují technologie, které část práce zvládnou za tebe. Rychleji, snadněji, levněji. A právě schopnost zapojit je do firemní komunikace, zpracování dat či inovace produktů rozhoduje o tom, zda tvou firmu čeká v budoucnu úspěch, nebo zánik. Filip Dřímalka ti ukáže, jak a kde začít, podpoří tě příklady z praxe mnoha českých firem, naučí experimentovat, testovat, propojovat týmy a nacházet inspiraci. Svět je plný možností, otevřený, efektivní. Využij toho!

Dostupné k objednání
Kód: 010
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Knihovna

Mimo jiné se dozvíte:

  • Že digitálním lídrem, který nadchne ostatní, se může stát i řadový člen týmu
  • Jak sblížit a efektivně propojit členy IT oddělení s ostatními zaměstnanci
  • Kolik času vám ušetří zapojení chatbotů, hlasového ovládání a chytré automatizace
  • Jak posuzovat vhodnost nástrojů pomocí metody S.P.O.R.T. a kdy použít SPRINT
  • Jak vám agilita ve firemní kultuře zabrání upadnout do pasti „inovačního divadla“

Jsme české brněnské nakladatelství literatury osobního rozvoje a celoživotního vzdělávání založené v roce 2007.  Vydali jsme přes sto knižních titulů, z nichž se drtivá většina opakovaně dotiskuje. Mezi naše autory patří Daniel Kahneman, Hans Rosling, Jared Diamond, Daniel Goleman, David Allen, Seth Godin, Cal Newport,  Martin E. P. Seligman a další.

Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky má taková práce, kterou lidé dělají s radostí a s vědomím její smysluplnosti. Proto vydáváme jen knihy, které nás osobně zajímají, baví, obohacují a u nichž jsme si jisti přínosem a vysokou kvalitou. Publikace, které nám samotným blízké nejsou, ponecháváme stranou nehledíce na jejich „tržní potenciál“. Naším záměrem je konfrontovat české čtenáře s novými tématy i s myšlenkami nejlepších autorů a myslitelů dneška, protože navzdory výzvám, jimž svět čelí, věříme v sílu vzdělání a sebevzdělávání.