Neohodnoceno

Strategické řízení Kryštof Kopecký

Rozvojový program Strategické řízení 1+3 je základním konzultačním programem pro rozvoj strategie ve vaší společnosti.

Na úvodní konzultaci zmapujeme co u vás ve firmě funguje a kde naopak vidíte rizika z pohledu střednědobého plánování.

Vydefinujeme 1 oblast k rozvoji (např. obchod, komunikace, procesy, leadership, efektivita, marketing, inovace, time management a další)

Následné konzultace – postupně nastavujeme konkrétní změny strategie, které je možné hned zavádět do praxe. Mezi konzultacemi je čas na trénink a realizaci opatření. Jejich přínos vyhodnocujeme vždy na začátku následující konzultace. Společně měníme zavedené rutiny.

Každá konzultace trvá 90 minut.

Banner 3 kroky_produkt

Vyber formu
Vyber jazyk
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupné k objednání Dostupné k objednání Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 116/ONL 116/ONL2 116/OSO 116/OSO2 Zvolte variantu
15 000 Kč 12 396,69 Kč bez DPH
Kategorie: Konzultační programy
Délka: 4 x 90 min

O Kryštofovi:

  • Manažer - 7,5 let praxe na vedoucích pozicích v České pojišťovně až do pozice ředitele call centra o 130 operátorech.
  • Leader - většinu své kariéry buduji úspěšné týmy v prostředí otevřené komunikace, důvěry, s důrazem na efektivitu a výkon.
  • Strategický konzultant - S majiteli firem připravuji a realizuji strategické plány, které jim v dnešní nelehké době přinášejí jistotu a nové možnosti rozvoje podnikání
  • Lektor- učím podnikatele používání LinkedInu pro tvorbu osobní značky a hlavně pro získávání nových obchodních příležitostí.


Jak spolupráce funguje?

  • Po zaplacení obdržíš email s pozvánkou do online kalendáře našeho experta a jeho kontakt, aby sis mohl domluvit čas a místo setkání.
  • Úvodní konzultace probíhá buď online nebo offline v Praze a jejím účelem je vzájemné seznámení s tvou aktuální situací a návrh možných variant rozvoje tvého byznysu.
  • V případě zájmu se domluvíte na dalším pokračování v konkrétním konzultačním programu.
  • Kryštof je profesionál, takže si během setkání bude dělat písemné poznámky. Tyto slouží zejméně k situačnímu hodnocení a budoucí spolupráci. K těmto poznámkám nemá nikdo jiný přístup a nejsou sdíleny.
 

Více než 12 let jsem sbíral pracovní zkušenosti v korporátním prostředí (Vodafone, Česká pojišťovna) a poslední roky se mojí srdcovou oblastí stala soukromá sféra a začínající firmy. Při vedení týmů na různých úrovních jsem se naučil, jak pomocí individuální motivace dosahovat skvělých výsledků a jako manažer call centra jsem si osvojil strategické uvažování nad celým systémem. Všechny získané znalosti nyní propojuji a majitelům firem či jednotlivcům pomáhám nastavit dlouhodobé a hlavně realizovatelné strategické cíle jejich podnikání nebo projektů se zapojením odzkoušených a funkčních nástrojů.

Při své práci se zaměřuji na nalezení jasné vize a silných hodnot. Jsem přesvědčen, že to je základ dlouhodobého úspěchu - vědět, kam jít a znát cestu.

Učím podnikatele používání LinkedInu pro tvorbu osobní značky a hlavně pro získávání nových obchodních příležitostí.