Jan Barášek

Jsem nezávislý podnikatel otevřený novým věcem.  Jednám transparentně a ve svých projektech se zabývám hlavně vývojem středních a velkých aplikací. Za sebou mám také 300 spuštěných webů ze všech oborů a různých velikostí, a proto firmám předávám své zkušenosti.

Při vývoji projektů jsem velmi brzy pochopil, že úspěch webu není jen o validním HTML, ale převážně o skvělém uživatelském zážitku. Cílem každého webu totiž je nejen obsloužit potřebu uživatele, ale také provozovateli přivést peníze. V roce 2009 jsem si založil vlastní portál nabízející specifické služby a rady pro IT komunitu. Dále jsem v roce 2014 postavil matematickou platformu Mathematicator, technologický unikát a dnes nejúspěšnější web o matematice.

Společně se podíváme na vaši webovou stránku a díky mé specializaci v datové analytice určíme, co se dá zlepšit a předělat. Webová prezentace firem je jejich vizitkou v online prostředí a často také kanálem, ze kterého zákazníci čerpají nejvíce informací. Pojďme ho společně vylepšit, aby hrdě prezentoval vaši společnost. 

Několik detailů navíc:

  • v roce 2014 jsem vymyslel projekt s využitím umělé inteligence Vikitron
  • kromě auditu webů nabízím i jejich kompletní vyhotovení
  • píši weby o svých projektech na stránkách PHP manuál a Vue manuál

Jan Barasek
2 500 Kč

Z osobní zkušenosti víme, že první setkání s Honzou bolí. Na tvém webu nenechá nit suchou. A většinou oprávněně. Chceš-li přímou a přitom konstruktivní zpětnou vazbu, která ti...

+ další
134/ONL
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem