Jan Vojtko

Jsem vystudovaný psychoterapeut a své vzdělání si stále rozšiřuji jedním výcvikem za druhým. Za sebou mám například výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii a v případě potřeb klientů využívám i bodyterapii, resp. terapeutickou práci s psychosomatikou. Nejčastější témata, která s klienty řešíme, již z titulu kognitivně-behaviorální terapie, jsou zvládání úzkostí, depresivních stavů, fóbií i dalších nepříznivých psychologických stavů jedince.

Dále vedu semináře, facilitace, moderaci a věnuji se koučování. Při něm se spoléhám hlavně na svůj výcvik v result coaching systému včetně skupinového i intuitivního koučování.

Na konci první konzultace dojde z mé strany k doporučení, jak by měly další schůzky probíhat, včetně předpokládané časové dotace, vysvětlení a edukace co klienty čeká a co mohou předpokládat.

Zajímám se o společenské dění a na sociálních sítích sdílím články a postřehy, které mě zaujaly. Kromě toho natáčím rozhovory se zajímavými lidmi na témata, točící se kolem psychologie a přispívám svými články na portálu Psychologie.cz

 

lin_icon fb_icon ig_icon2

 

Několik detailů navíc:

  • Jsem součástí projektu Terapie sdílením, aktuálním fenoménem sociálních sítí, který založila Josefína Bakošková a Ester Geislerová.
  • Nabízím také kurzy Stres managementu, Emoční inteligence, Kompletní leadership program a další.
  • Kromě toho píšu knížky pro děti, články pro dospělé a natáčím videa.  Svou práci miluji.

Kde mě můžete poznat více:

  • Několikrát jsem byl hostem DVTV
  • Občas mě můžete slyšet i někde v rádiu.

 

Jan Vojtko
2 500 Kč

Problémy jsou řešitelné. V dnešní uspěchané době na našich bedrech leží mnoho stresu. Proto často zapomínáme na to nejdůležitější – kým jsme. Na úvodní konzultaci zmapujeme...

+ další
140/ONL
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem