Šárka Daňková

Jsem zkušený architekt a pod rukama mi během mé praxe prošlo už spoustu skvělých projektů. Jsem hrdá, že mohu říci, že jsem jediným architektem s certifikací Specialista v ergonomii a patřím mezi 15 ergonomů v celé České republice.

Prošla jsem osobní zkušeností onemocnění bederní páteře, kterého jsem si ani nevšimla. Odmítnutí operace a dlouhé léčení na rehabilitaci v Kladrubech mi poskytlo hodně času k přemýšlení, proč jsem onemocněla. Uvědomila jsem si, že kdybych třeba jen pár věcí dělala jinak, mohla jsem předejít všem zdravotním problémům, se kterými musím teď žít až do konce života. 

Také proto jsem se rozhodla pomáhat ostatním lidem, aby zůstali zdraví. Mým barometrem, jestli pracuji zdravě, jsou dnes již bohužel má záda. Dobrá zpráva je, že změníte-li své pracovní návyky včas, u vás to tak daleko zajít nemusí. 

Během konzultace se mnou rozebereme Vaše pracovní místo a pracovní návyky tak, aby Vám do budoucna nepůsobily zdravotní potíže.

 

lin_icon fb_icon  

 

Několik detailů navíc: 

  • Certified Professional Coach ACC
  • Vítězství v soutěži o interiér nového sídla ČAK Palác Dunaj – architektonický projekt, zajištění realizace
  • Autorka koncepce „DYNAMICKÉ PRACOVIŠTĚ“

Sarka Dankova
2 500 Kč

Každý den pracuješ v kanceláři? Cítíš, jak se tvá energie v průběhu dne vytrácí a záda bolí? Odpovídá tvé pracovní místo tvé postavě? Konzultace s Šárkou zboří veškeré...

+ další
102/ONL2
ERGO academy
1 990 Kč

Stačí málo a odměna je obrovská - vaše zdraví V online aktivizačním programu ERGO Akademie se naučíte vše, aby vás nebolela záda, krční páteř či ruce. Vše připraveno...

206
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem