Tereza Náplavová

Pohybu se věnuji již od dětství, kdy jsem začala chodit do baletu. Později se z koníčka stalo studium na baletní konzervatoři. Po na začátku baletní kariéry moje tělo řeklo, že baletu již bylo dost, a tak jsem začala hledat způsoby, jak mohu své tělo dát opět do pořádku. Dostala jsem se postupně přes rehabilitaci ke cvičení pilates. Filozofie spojení těla a myslí mne dokonale okouzlila. Každý pohyb je třeba si nejdříve uvědomit v hlavě a až po té vyslat ten správný signál do těla. Pilates mi pomohl zpevnit tělo, předcházet zablokovaným zádům a přinesl mnoho dalších pozitiv - mimo jiné kvalitnější a především bezbolestný život.

Nyní se specializuji na fyzická přetížení ze statické práce v kanceláři. Protože sama velmi dobře vím, jaké to je na pozici marketingového manažera celé dny strávit v kanceláři, dokážu se vcítit do jejich situace. Navazuji na tvorbu zdravého pracovního prostředí a konkrétně učím změnám pracovních návyků pro zachování zdraví a zvýšení energie. 

 

lin_icon fb_icon  

 

Několik detailů navíc: 

  • absolvované kurzy Vývojová kineziologie - MUDR. Sylvia Musilová, Anatomie v praxi - Gabriela Davídková, DiS.
  • Spolumajitelka tanečního a pohybového studia Fascinace

Tereza Naplavova
2 500 Kč

Sedíš celý den na jedné židli? Máš problémy s bolavými zády? Odpovídá tvé pracovní místo tvé postavě? Pohyb v průběhu dne je nejdůležitější i v kanceláři. Konzultace s...

+ další
104/ONL
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem